VIENAS KONTAKTAS-DAUG GALIMYBIŲ

Pagrindinė „Saisonas“ ir Ko veikla – vaisių ir daržovių importas – eksportas.
Vykdome tik didmeninę prekybą.

„Saisonas“ ir Ko visada yra atviras naujiems pasiūlymams iš vietinių ir užsienio augintojų, perdirbėjų, prekybininkų, kurių verslas yra orientuotas į importą - eksportą, distribuciją ir didmeninę prekybą.

Čia glaustai pateikiame informaciją, kokios NAUDOS Jūs, kaip klientas, užsakovas ar partneris galite turėti bendradarbiaudamas su mumis. Juk galiausiai kiekvienas iš mūsų siekiame naudos ir pelno savo versle. 
MES NAUDINGI JUMS TODĖL, KAD...

icon speed GREITIS - nes mūsų įmonė maža, tad nebus gaištamas JŪSŲ laikas klausymų -atsakymų suderinimui su vadovu, informacija nepasiklys pas kolegas. Turime partnerių daugelyje šalių, tad sprendimą ir pasiūlymus pateiksime greitai, remdamiesi patikima iš kelių skirtingų šaltinių gauta informacija.

   
icon good price  GERA KAINA - nes mus tenkina  maža pelno marža. Mūsų įmonė neturi prabangių ofisų, lizingu įsigytų automobilių, bankinių įsipareigojimų, didelio būrio personalo.

   
icon logistics LOGISTIKA  - nes nesame pasirašę sutarties nei su viena logistikos ar ekspedicijos įmone, tad kiekvieną kartą ieškome tuo metu geriausio pasiūlymo ir dažniausiai jį randame.

   
icon responsibility ATSAKOMYBĖ - kadangi pats vienas atstovauju savo įmonę, tad ypač branginu savo reputaciją ir gerą vardą, kurį susikūriau per daugelį metų. Manęs netenkina trumpalaikė pergalė, todėl nesiekiu kuo daugiau parduoti. Suvokiu, kad tik atsakingai dirbdamas galiu tikėtis ilgalaikio bendradarbiavimo ir abipusės naudos.

   
icon reliability PATIKIMUMAS - Pasaulinė kreditų draudimo bendrovė atradius logo mus įvertino kaip patikimą įmonę ir suteikė 25 tūkst. EUR kredito draudimą.

Atradius thumbnail

 

Mūsų klientai, tiekėjai, užsakovai, partneriai siekia ne tik Europos šalis, bet ir Aziją, Iraną. 
Daugiausia „Saisonas“ ir Ko bendradarbiauja su partneriais šiose šalyse:

map

Viskas prasidėjo nuo to, kad daugiau nei prieš 20 metų buvo atsivežtos pirmosios 24 tonos svogūnų ir išpiltos .... savo 3 kambarių bute. Taip taip, juk daugelis mūsų savo verslą pradėjome nuo kurioziškų situacijų.

Šiuo metu įmonė „Saisonas“ ir Ko yra gerai žinoma Lietuvos ūkininkams, perdirbėjams, didmenininkams. Lenkijoje su daugybe augintojų, perdirbėjų, didmenininkų mus sieja tokie ilgalaikiai, tvirti ryšiai, kad esame jau ne kartą dalyvavę asmeninėse jų šventėse.