2016 m. "Fruit Logistica", Berlynas

2015 m. Kasmetinis Lietuvos daržovių asociacijos suvažiavimas

2015 m. vasara. Apsilankome kasmetiniame Lietuvos daržovių asociacijos suvažiavime.

2015 m. pavasaris. Graikija

2015 pavasaris. Lankomės Graikijoje, kur buvo užsakomos trešnės Lenkijos ir Pabaltijo rinkoms. Kaip visada, patys atidžiai tikriname kokybę.

2015 m. vasara. Maisto paroda Varšuvoje

2015 vasara. Aplankėme maisto parodą Varšuvoje. Smagu susitikti su senais partneriais, kuriuos pažįstame jau dešimtmečius.

2015 m. Lankomės pas partnerius Serbijoje

2015 metai. Lankomės pas partnerius Serbijoje. Aptariame užsakymus, ateities planus, tikriname produkcijos kokybę. Visada norime būti tikri, kad klientas gaus aukščiausios kokybės prekes.

 

2014 vasara. Aplankėme vieną iš partnerių Turkijoje

Aplankėme vieną iš partnerių Turkijoje. Prieš pirkdami produkciją dažnai vykstame į vietą pas tiekėjus įvertinti kokybės. Ypač, jeigu tai naujas tiekėjas.  Norime būti tikri, kad mūsų klientas gautų aukščiausios kokybės prekes.

2013 m. vasaris. "Fruit Logistica"

Šį kartą parodoje kartu su savo partneriais dalyvavome bendrame stende pristatydami savo įmonę. Projektas buvo labai sėkmingas, surasta daugybė naujų kontaktų ir pažinčių, kurios pavirto į bendradarbiavimą dabar ir ateityje.

2012 m. birželis. Verslo vizitas Irane

Pakviesti partnerių lankėmės Irane. Aptarėme ne tik verslo reikalus ir galimybes, bet ir susipažinome su šalimi ir jos papročiais, kultūra.

2011 m. "Fruit Logistica", Berlynas

2011 metai vasaris Lankomės tarptautinėje vaisių ir daržovių parodoje FRUIT LOGISTICA Berlin.
Šią parodą aplankome kasmet, nes tai puiki proga susitikti esamus partnerius, užmegzti naujus kontaktus, susipažinti su naujovėmis vaisių ir daržovių sektoriuje.